Czy można zrzec się spadku na korzyść innego spadkobiercy?

§ 2346 i nast. BGB (niem. Kodeks cywilny) przewidują dla krewnych i małżonka spadkodawcy możliwość zrzeczenia się spadku w formie notarialnej umowy ze spadkodawcą. Zrzeczenie może dotyczyć nie tylko...czytaj wiecej wydanie nr.: 44 Info & Tips

Autor: Paul Ostrowski, Rechtsanwalt und Notar a.D.