Liga Mistrzow – program

We wtorek i środę rozegrane zostaną mecze 3. kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów. Najciekawiej zapowiada się spotkanie w Madrycie, gdzie zmierzą się Real i Inter Mediolan. Broniący trofeum Bayern Monachium zagra z FC Salzburg.

Shakhtar Kiev, Ukraine, 02 November 2020. EPA/SERGEY DOLZHENKO Dostawca: PAP/EPA.
Program meczów 3. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów:

wtorek, 3 listopada

Grupa A
Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt           (godz. 18.55)
FC Salzburg - Bayern Monachium               (21.00)

Tabela:
                                M  Z R P bramki pkt
 1. Bayern Monachium            2  2 0 0  6-1    6
 2. Atletico Madryt             2  1 0 1  3-6    3
 3. Lokomotiw Moskwa            2  0 1 1  3-4    1
 4. FC Salzburg                 2  0 1 1  4-5    1

Grupa B
Szachtar Donieck - Borussia Moenchengladbach (18.55)
Real Madryt - Inter Mediolan                 (21.00)

 1. Szachtar Donieck            2  1 1 0  3-2    4
 2. Borussia Moenchengladbach   2  0 2 0  4-4    2
 3. Inter Mediolan              2  0 2 0  2-2    2
 4. Real Madryt                 2  0 1 1  4-5    1

grupa C
Manchester City - Olympiakos Pireus          (21.00)
FC Porto - Olympique Marsylia                (21.00)

 1. Manchester City             2  2 0 0  6-1    6
 2. FC Porto                    2  1 0 1  3-3    3
 3. Olympiakos Pireus           2  1 0 1  1-2    3
 4. Olympique Marsylia          2  0 0 2  0-4    0

Grupa D
Atalanta Bergamo - Liverpool                 (21.00)
FC Midtjylland - Ajax Amsterdam              (21.00)

 1. Liverpool                   2  2 0 0  3-0    6
 2. Atalanta Bergamo            2  1 1 0  6-2    4
 3. Ajax Amsterdam              2  0 1 1  2-3    1
 4. FC Midtjylland              2  0 0 2  0-6    0

środa, 4 listopada

Grupa E
Chelsea Londyn - Rennes                      (21.00)
Sevilla - FK Krasnodar                       (21.00)

 1. Chelsea Londyn              2  1 1 0  4-0    4
 2. Sevilla                     2  1 1 0  1-0    4
 3. Rennes                      2  0 1 0  1-2    1
 4. FK Krasnodar                2  0 1 1  1-5    1

Grupa F
Zenit Sankt Petersburg - Lazio Rzym          (18.55)
Club Brugge - Borussia Dortmund              (21.00)

 1. Lazio Rzym                  2  1 1 0  4-2    4
 2. Club Brugge                 2  1 1 0  3-2    4
 3. Borussia Dortmund           2  1 0 1  3-3    3
 4. Zenit Sankt Petersburg      2  0 0 2  1-4    0

Grupa G
Barcelona - Dynamo Kijów                     (21.00)
Ferencvarosi TC Budapeszt - Juventus Turyn   (21.00)

 1. Barcelona                   2  2 0 0  7-1    6
 2. Juventus Turyn              2  1 0 1  2-2    3
 3. Dynamo Kijów                2  0 1 1  2-4    1
 4. Ferencvarosi TC Budapeszt   2  0 1 1  3-7    1

Grupa H
Istanbul Basaksehir - Manchester United      (18.55)
RB Lipsk - Paris Saint-Germain               (21.00)

 1. Manchester United           2  2 0 0  7-1    6
 2. Paris Saint-Germain         2  1 0 1  3-2    3
 3. RB Lipsk                    2  1 0 1  2-5    3
 4. Istanbul Basaksehir         2  0 0 2  0-4    0

(PAP), foto: PAP/EPA/Henning Bagger