Piłkarska LN – wyniki, tabele

Wyniki meczów piłkarskiej Ligi Narodów:

6. kolejka:

19 listopada, poniedziałek 

grupa A1
Niemcy - Holandia                    2:2 (2:0)

tabela:
                    M   Z  R  P  bramki pkt
 1. Holandia        4   2  1  1   8-4    7 - awans do Final Four 
 2. Francja         4   2  1  1   4-4    7
 3. Niemcy          4   0  2  2   3-7    2 - spadek

grupa B1
Czechy - Słowacja                    1:0 (1:0)

tabela:
 1. Ukraina         4   3  0  1   5-5    9 - awans
 2. Czechy          4   2  0  2   4-4    6
 3. Słowacja        4   1  0  3   5-5    3 - spadek

grupa B4
Dania - Irlandia                     0:0

tabela:
 1. Dania           4   2  2  0   4-1    8 - awans
 2. Walia           4   2  0  2   6-5    6
 3. Irlandia        4   0  2  2   1-5    2 - spadek 

grupa C3
Cypr - Norwegia                      0:2 (0:1)
Bułgaria - Słowenia                  1:1 (0:0)

tabela:
 1. Norwegia        6   4  1  1   7-2   13 - awans
 2. Bułgaria        6   3  2  1   7-5   11
 3. Cypr            6   1  2  3   5-9    5
 4. Słowenia        6   0  3  3   5-8    3 - spadek

grupa D1
Gruzja - Kazachstan                    2:1 (0:0)
Andora - Łotwa                         0:0

tabela:
 1. Gruzja          6   5  1  0  12-2   16 - awans
 2. Kazachstan      6   1  3  2   8-7    6
 3. Łotwa           6   0  4  2   2-6    4
 4. Andora          6   0  4  2   2-9    4

grupa D4
Macedonia - Gibraltar                  4:0 (1:0)
Liechtenstein - Armenia                2:2 (1:1) 

tabela:
 1. Macedonia       6   5  0  1  14-5   15 - awans
 2. Armenia         6   3  1  2  14-8   10
 3. Gibraltar       6   2  0  4   5-15   6
 4. Liechtenstein   6   1  1  4   7-12   1

18 listopada, niedziela
 
grupa A2
Szwajcaria - Belgia          5:2 (3:2)

tabela:
 1. Szwajcaria      4   3  0  1  14-5    9 - awans do Final Four
 2. Belgia          4   3  0  1   9-6    9
 3. Islandia        4   0  0  4   1-13   0 - spadek

grupa A4
Anglia - Chorwacja           2:1 (0:0)

tabela:
 1. Anglia          4   2  1  1   6-5    7 - awans do Final Four
 2. Hiszpania       4   2  0  2  12-7    6
 3. Chorwacja       4   1  1  2   4-10   4 - spadek
 
grupa B3
Irlandia Północna - Austria  1:2 (0:0)

tabela:
 1. Bośnia i Herc.  4   3  1  0   5-1   10 - awans
 2. Austria         4   2  1  1   3-2    7
 3. Irlandia Płn.   4   0  0  4   2-7    0 - spadek

grupa C2
Grecja - Estonia             0:1 (0:1)
Węgry - Finlandia            2:0 (2:0)

tabela:
 1. Finlandia       6   4  0  2   5-3   12 - awans
 2. Węgry           6   3  1  2   9-6   10
 3. Grecja          6   3  0  3   4-5    9
 4. Estonia         6   1  1  4   4-8    4 - spadek

grupa D2 
Mołdawia - Luksemburg        1:1 (0:0)        
San Marino - Białoruś        0:2 (0:1)

tabela:
 1. Białoruś        6   4  2  0  10-0   14 - awans
 2. Luksemburg      6   3  1  2  11-4   10
 3. Mołdawia        6   2  3  1   4-5    9
 4. San Marino      6   0  0  6   0-16   0

Program pozostałych meczów 6. kolejki:

20 listopada, wtorek 
A3: Portugalia - Polska             (Guimaraes, 20.45)
B2: Szwecja - Rosja                 (Sztokholm, 20.45)
C1: Szkocja - Izrael                (Glasgow, 20.45)
C4: Serbia - Litwa                  (Belgrad, 20.45)
C4: Czarnogóra - Rumunia            (Podgorica, 20.45)
D3: Malta - Wyspy Owcze             (Ta'Qali, 20.45)
D3: Kosowo - Azerbejdżan            (Prisztina, 20.45)

Tabele pozostałych grup:

grupa A3
 1. Portugalia      3   2  1  0   4-2    7 - awans do Final Four
 2. Włochy          4   1  2  1   2-2    5
 3. Polska          3   0  1  2   3-5    1 - spadek

grupa B2
 1. Rosja           3   2  1  0   4-1    7
 2. Szwecja         3   1  1  1   3-3    4
 3. Turcja          4   1  0  3   4-7    3 - spadek

grupa C1         
 1. Izrael          3   2  0  1   4-2    6
 2. Szkocja         3   2  0  1   7-2    6
 3. Albania         4   1  0  3   1-8    3 - spadek

grupa C4
 1. Serbia          5   3  2  0   7-3   11
 2. Rumunia         5   2  3  0   7-3    9
 3. Czarnogóra      5   2  1  2   7-5    7
 4. Litwa           5   0  0  5   2-12   0 - spadek

grupa D3
 1. Kosowo          5   3  2  0  11-2   11
 2. Azerbejdżan     5   2  3  0   7-2    9
 3. Wyspy Owcze     5   1  1  3   4-9    4
 4. Malta           5   0  2  3   4-13   2

(PAP)