
Do nietypowej interwencji doszło w czwartek wieczorem w Galerii Młociny w Warszawie. Policjanci zostali wezwani po zgłoszeniu dotyczącym kobiety, która miała szczuć psem inne osoby przebywające w centrum handlowym.
Zdarzenie miało miejsce około godziny 18.30 w galerii przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos”. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z bielańskiej komendy.
Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, zgłoszenie dotyczyło osoby, która miała zachowywać się agresywnie i wykorzystywać psa do zastraszania innych klientów.
W związku z zachowaniem kobiety na miejsce wezwano również zespół ratownictwa medycznego. Po przebadaniu została przewieziona do szpitala.
Po zakończeniu interwencji policjanci przekazali psa właścicielce. Jak ustalono, kobieta, która przyprowadziła zwierzę do galerii handlowej, nie była jego stałą opiekunką.
Na ten moment służby nie przekazały informacji o osobach poszkodowanych ani o ewentualnych dalszych czynnościach prowadzonych w tej sprawie.
tvn24.pl